Hakkımızda


Mert Boyacılık şirketinin kurucusu Erol usta sektöre 1982 yılında Ayvansarayda 10 yaşında sektöre başlamış, yat boya sektöründeki azmi ve başarısıyla Türkiye çapında kendini ve firmasını tanıtmayı başarmıştır.

Mert Boyacılık şirketi olarak sahip olduğu tecrübe, bilgi ve birikim ile yat hizmet sektöründe komple yat refit, boyama ve sezonluk bakım-onarım projelerini üstlenmiştir.

Firmamız halihazırda; Setur Kalamış Fenerbahçe Marina, Pendik Marina, Ataköy Marina, Viaport Marina, West İstanbul Marina, D-Marin Didim Marina, Yalıkavak Marina, Setur Yalova Marina,Teos Marina, D-Marin Turgutreis Marina, Marintürk Göçek Marina, D-Marin Göçek Marina, Setur Kaş Marina, Girne Delta Marina başta olmak üzere Türkiye'nin tüm marina ve tershanelerinde faal olarak yat boyama, epoksi boyama, gel coat tamiri, antifouling zehirli boyama, karina kazıma, teak bakım ve sikaflex, pasta cila ve diğer bakım ve onarım hizmetlerini vermektedir.

Yılların verdiği birikim ve tecrübe ile yat boyama ve tekne bakım sektöründe siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmetimizi sunmaktan memnuniyet duyarız.

Bizim hakkımızda daha fazla bilgi alabilmek için referanslarımızbakabilir veya doğrudan iletişime geçebilirsiniz.